فهرست

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 با شرایط فروش بلند مدت

شرکت تولیدی دستگاه تیتانیومطـاهر تـاج مادر
سال تولید1401
تعداد هندپیس‌های دستگاه2 عدد
احتمال بروز تیرگی پوستبه دلیل داشتن تکنولوژی In Motion،صفر میباشد
Spot Size4cm
منبع تغذیهتغذیه ژاپنی شش طرفه TDK
تعداد اپلیکاتور
دارای اپلیکاتور متنوع
طول موج های دستگاه تیتانیوم
1064،808،755
سیستم خنک‌کننده دارای چیلر مجهز خنک کننده
سیستم عاملاندروید
گارانتی1ساله
تعداد فیلتر و کانکتور2 عدد
قیمت275 تا 285 میلیون تومان

دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 که برترین ، با کیفیت ترین و پر فروشترین دستگاه لیزر موهای زائد در سال 2022  می باشد .طول موج قوی این دستگاه از طریق هندپیس و چندین سایز به تمامی مناطق بدن تابیده شده و برای هر تیپ پوستی هم مناسب است . از جمله ویژگی های این لیزر میتوان موارد زیر را شرح داد.

 • پوشش محدوده بزرگی از پوست به خاطر دارا بودن اسپات سایز 4 سانتی متری

 • درمان سریع تر در هر جلسه انجام

 • جلوگیری از هایپرپیگمنتیشن به خاطر استفاده از تکنولوژی بسیار بالا در این دستگاه

 • طول عمر بالای دستگاه به خاطر دارا بودن دو هندپیس

دستگاه لیزر تیتانیوم
مشاوره

هر سوالی در خصوص دستگاه لیزر تیتانیوم دارید به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

چرا از دستگاه لیزر تیتانیوم استفاده کنیم ؟

دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 یک دستگاه حذف مو است که با تابش نور و ایجاد گرما به طور همزمان، به طور موثر تارهای مو را از بین می برد. مدل های پیشرفته این دستگاه که با ویژگی های جدیدتر و بهتر ارتقا یافته اند، برای درمان هر نوع پوست با هر تناژ رنگی مناسب می باشند و حذف موهای را ایمن تر و راحت تر انجام می دهد.

چرا از این دستگاه استفاده کنیم ؟

فناوری دستگاه لیزر تیتانیوم این امکان را می دهد که موها به طور دائمی از انواع پوست ها با رنگ های مختلف حذف شود. این دستگاه حتی روی پوست برنزه هم کار می کند، که دستیابی به آن با دستگاه های لیزری معمولی بسیار دشوار بود. در زیر مزایایی را که بیماران در هنگام درمان با این دستگاه می توانند دریافت کنند، آورده شده است.

1. پوستی صاف و بدون مو:

فناوری ها و ویژگی های دستگاه تیتانیوم می تواند به افراد پوستی صاف و بدون مو بدهد. این دستگاه موهای نازک و درشت را هدف قرار می دهد و بر روی نواحی مختلف بدن از جمله صورت و ناحیه صمیمی کار می کند. معمولاً این دستگاه با استفاده از طول موج های مختلف، نتایج طولانی مدت و موثرتری نیز ارائه می دهد. گفته شده است که درمان با این دستگاه 80 درصد موثرتر از سایر روش های حذف مو می باشد.

تیتانیوم لیزر

2. درمان راحت، بدون درد:

دستگاه لیزر تیانیوم از طول موج هایی استفاده می کند که در مقایسه با دستگاه های لیزر معمولی برای رفع موهای زائد ایمن تر و موثرتر می باشد. زیرا این دستگاه فقط موها را هدف قرار می دهد و از آسیب به بافت اطراف جلوگیری می کند. همچنین مدل های پیشرفته این دستگاه مجهز به فناوری خنک کننده هستند که می تواند به حفظ دمای طبیعی پوست در طول درمان کمک کند. این باعث می شود که بیماران در طول درمان دچار ناراحتی نشوند یا درد احساس نکنند.

3. مناسب برای همه انواع پوست و رنگ های مختلف:

لیزر تیتانیوم و لیزر پلاتینیوم از طول موج های مختلفی استفاده می کند و قادر است به لایه های مختلف پوست نفوذ کرده و فولیکول های مو را هدف قرار دهد. بنابراین برای پوست های تیره و برنزه مناسب و ایمن می باشد. پزشکان می توانند طول موج لیزر را متناسب با انواع و رنگ های مختلف پوست تنظیم کنند.

4. درمان سریع و ایمن:

از دیگر مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم می توان به درمان سریع، ایمن و راحت برای بیماران اشاره کرد. این دستگاه دارای دو کانکتور است که می تواند به طور همزمان از دو اپلیکاتور استفاده کند. همچنین اپلیکاتور دارای اندازه نقطه بزرگتری است و مساحت بیشتری را پوشش می دهد.

علاوه بر این، فناوری برتر SHR، به این دستگاه اجازه می دهد تا موها را از انواع پوست با رنگ های مختلف به طور موثر حذف کند. می توان از این دستگاه در نواحی ظریف مانند سوراخ های بینی، گوش ها و حتی قسمت های ظریف بدن استفاده کرد.

عوارض احتمالی و جانبی استفاده از دستگاه تیتانیوم اصل

اگرچه در حذف مو به وسیله خرید دستگاه تیتانیوم عوارض جانبی به ندرت ایجاد می شود، اما برخی از افراد ممکن است این عوارض جانبی را پس از عمل لیزر موهای زائد تجربه کنند که شامل موارد زیر می شود:
تغییر رنگدانه های پوستی: افرادی که پوست خیلی روشنی دارند، ممکن است پس از انجام لیزر موهای زائد لکه های تیره روی پوست خود مشاهده کنند و در برخی مواقع ممکن است لکه های روشن تر روی پوست های تیره ظاهر شود.

قرمزی و تحریک پوست:

قرمزی و سوزش پوست از مسائل رایجی است که بعد از استفاده از  جهت خرید لیزر تیتانیوم مشاهده می شود. بیشتر قرمزی و سوزش در قسمت های نسبتاً حساس بدن ایجاد می شود. این عوارض مشابه تأثیراتی است که در سایر روش حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون، تیغ و غیره مشاهده می شود و دائمی نخواهد بود.

افراد برای رفع قرمزی و سوزش پوست باید از کیسه آب یخ در ناحیه تحت درمان استفاده کنند و سپس در عرض یک ساعت پس از عمل لیزر تحریک به طور کامل برطرف خواهد شد.
رشد بیش از حد مو: به دلیل به کار گرفتن روش های اشتباه در هنگام لیزر موهای زائد، به جای ریزش مو در ناحیه مورد نظر، رشد بیش از حد مو اتفاق بیفتد.

تغییرات در بافت پوست و ایجاد خراش:

افرادی که پوست برنزه دارند، ممکن است در معرض خطر تغییر بافت پوست قرار بگیرند. همچنین باقی ماندن جای زخم و خراش در این افرادی رایج می باشد.

کاربردهای مفید دستگاه لیزر تیتانیوم برای مناطق مختلف بدن

دستگاه تیتانیوم  و لیزر الکس دایود با روش سریع، راحت و جدید رفع موهای زائد را امکان پذیر کرده است و به طور معمول با این روش بیماران می توانند از پوست صاف و عاری از مو، بدون درد و آسیب پوستی لذت ببرند. این دستگاه دارای ویژگی های ابتکاری است که برای راحتی بیماران در طول درمان طراحی شده است. استفاده از این دستگاه به اندازه کافی ایمن است که می توان از آن در مناطق ظریف مانند صورت و ناحیه صمیمی استفاده شود. در زیر کاربردهای مختلف دستگاه تیتانیوم و نحوه عملکرد آن آمده است.

پاها و ناحیه بیکینی:

پاها به ویژه در ماه های تابستان یک منطقه درمانی بسیار رایج برای لیزر موهای زائد هستند. در حالی روش های دیگر برداشت موها همچون شیو کردن می تواند باعث بریدگی و سوزش پوست شود، استفاده از لیزر تیتانیوم یک روش راحت به جای اپیلاسیون دردناک می باشد. این دستگاه دارای تجهیزات بهداشتی یکبار مصرف است که فقط برای قسمت های حساس بدن استفاده می شود و این اطمینان را به مراجعه کنند می دهد که این روش ایمن است و از آلودگی جلوگیری می کند.

بازوها و ناحیه زیر بغل:

برای افرادی که موهای تیره روی بازو خود دارند، پوشیدن برخی از لباس ها شرم آور است. بنابراین استفاده از دستگاه تیتانیوم لیزر برای حذف موها یک راه حل واقعی برای افرادی با موهای ضخیم و تیره در بازو است. همچنین تراشیدن مکرر موهای زیر بغل باعث می شود این ناحیه بیشتر مستعد رشد مو، کیست و سوختگی ناشی از تیغ باشد. بعد از اینکه لیزر فولیکول های مو را از بین برد، منافذ پوست بسته می شوند و پوست صاف و بدون مو باقی می ماند.

کمر و ناحیه قفسه سینه:

اغلب مردان ترجیح می دهند ناحیه قفسه سینه و کمر صاف و بدون مو داشته باشند. استفاده از دستگاه تیتانیوم برای حذف موهای ناحیه سینه و کمر یک سرویس سفارشی سریع و موثر است. با استفاده از این دستگاه به عنوان پیشرفته ترین دستگاه رفع موهای زائد، افراد می توانند موها را از هر نقطه در بدن خود بردارند؛ زیرا این دستگاه می تواند درمان را با سرعت بیشتری روی قسمت های مختلف پوست انجام دهد.
صورت: از بین بردن موهای روی صورت برای همه افراد همیشه چالش برانگیز بوده است.

به دلیل اینکه صورت قسمتی است که همیشه در معرض دید می باشد و هیچ کس دوست ندارد تمرکز اطرافیان روی موهای بالای لب و گونه ها باشد. اگرچه موهای صورت ممکن است نازک باشد و به اپلیکاتورها و تنظیمات متفاوتی نیاز داشته باشد. با این حال، دستگاه تیتانیوم لیزر در از بین بردن موهای صورت موثر است. این دستگاه با طول موج های مختلف می تواند انواع مختلف موها را در هر رنگ پوست هدف قرار دهد. این امر باعث می شود موهای زائد ایمن تر و راحت تر حذف شوند.

هزینه استفاده از دستگاه تیتانیوم 2022

هزینه و قیمت حذف موهای زائد با دستگاه تیتانیوم ممکن است در مراکز مختلف درمانی و زیبایی، متغیر باشد. هزینه این عمل به کیفیت دستگاه مورد استفاده و تجربه متخصصی که درمان را اجرا می کند بستگی دارد. همچنین هزینه حذف موهای زائد می تواند تحت تأثیر اندازه منطقه درمان قرار گیرد. به عنوان مثال، مناطق کوچکتر مانند زیر بغل ممکن است هزینه کمتری نسبت به درمان کامل بدن یا پاها داشته باشند.

وقتی افراد برای هزینه لیزر موهای زائد آنلاین جستجو می کنند، ممکن است قیمت های پیشنهاد شده برای حذف موهای زائد، خیلی خوب و پایین به نظر برسند. متأسفانه هزینه حذف موهای زائد با دستگاه لیزر کمی بالاست. بنابراین ممکن است این پیشنهادات کم هزینه توسط فردی که آموزش مناسب را نداشته، ارائه شود و پس از درمان، عوارض جانبی جدی برای بیماران به دنبال داشته باشد. به همین دلیل به افراد توصیه می شود که از مراکز درمانی معتبر هزینه حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم را دریافت کنند.

تیتانیوم-تک-هندپیس

عوامل موثر بر قیمت استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

عوامل خاصی وجود دارد که بر هزینه استفاده از دستگاه تیتانیوم برای حذف موهای زائد تاثیر می گذارد. این عوامل شامل مکان، اندازه ناحیه مورد نظر، میزان موها و تعداد جلسات می باشد. آگاهی از عواملی که بر قیمت لیزر موهای زائد تأثیر می گذارد می تواند به افراد در تصمیم گیری در مورد انجام آن کمک کند.

اندازه منطقه درمان:

هر چه اندازه ناحیه مورد نظر بیشتر باشد به تعداد جلسات بیشتری برای درمان نیاز دارد؛ بنابراین هزینه استفاده از دستگاه تیتانیوم بیشتر خواهد شد.

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز: به طور کلی، کل درمان لیزری طی 6 تا 8 جلسه انجام می شود، اما اگر افراد بخواهند جلسات بیشتری برای درمان داشته باشند باید هزینه بیشتری را صرف کنند. هزینه مستقیماً به میزان جلسات درمانی مورد نیاز بستگی دارد. همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان لیزر موهای زائد از فردی به فرد دیگر تغییر می کند.

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود

رنگ مو و پوست:

رنگ مو و پوست افراد، هزینه استفاده از لیزر تیتانیوم را تغییر می دهد. موهای تیره روی پوست روشن بهترین واکنش را به عمل لیزر برداشت مو نشان می دهند. در این مورد، تعداد جلسات کمتری مورد نیاز است. درحالی که موهای تیره روی پوست برنز و تیره به سختی تشخیص داده می شوند و درنتیجه به جلسات بیشتری برای برداشت آنها نیاز دارند. بنابراین در چنین موردی هزینه ها تا حدودی افزایش می یابد.

استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم برای برداشت موزائد در چه سنی موثرتر است؟

یک نکته جالب در مورد استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم برای برداشت موهای زائد این است که این درمان در هر سنی موثر است. چه افراد 19 ساله، چه 89 ساله، می توانند از این روش درمانی برای حذف دائمی موهای خود استفاده کنند. بهترین زمان برای استفاده از این دستگاه، زمانی است که افراد متوجه شوند موهای زائد دارند و بدون آنها شادتر خواهند بود. این روش حذف مو حتی برای نوجوانان نیز بی خطر است.

بسیاری از نوجوانان بر این باورند موهای زائد بعد از بلوغ به سادگی از بین می روند که متاسفانه اینطور نیست. با این حال، آنها می توانند با رضایت والدین خود با خیال راحت از شر موهای زائد خلاص شوند.

همچنین برداشت موهای زائد در بزرگسالان جوان، به عنوان مثال افراد بین 20 تا 30 ساله مسئله جدی تری می باشد. اما معمولا این افراد به دلیل کار و زندگی پر مشغله خود زمان کمتری برای اصلاح و استفاده از روش های دیگر دارند. از طرفی خلاص شدن از شر موهای زائد برای افراد جوان نه تنها یک اقدام بهداشتی به نظر می رسد، بلکه باعث می شود اعتماد به نفس آنها افزایش پیدا کند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد جوان برای از بین بردن موهای زائد خود به دنبال دستگاه های لیزر هستند.

حذف موی زائد

بسیاری از افراد مسن تا اواخر عمر با موهای ناخواسته سروکار خواهند داشت. افزایش سن باعث تغییرات زیادی در بدن می شود و یکی از آنها می تواند رویش مو در قسمت هایی باشد که قبلاً مو نداشته است. یا موهایی که قبلاً وجود داشت ممکن است ضخیم تر شده و از بین بردن آنها دشوارتر شود. همچنین ممکن است آنها متوجه شوند که شیوه هایی که قبلاً برای برداشت موهای زائد به کار می گرفتند، اکنون دشوارتر شده است.

به عنوان مثال، شیو مو و اپیلاسیون ممکن است به دلیل نازک شدن پوست که با افزایش سن ایجاد می شود، دردناک تر باشد. بنابراین استفاده از دستگاه تیتانیوم برای از بین بردن موهای زائد هرگز دیر نیست.

 جمع بندی

در حالی که اصلاح و اپیلاسیون راه حل های کوتاه مدت برای رفع موهای زائد هستند، استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم روشی سریع و در عین حال ملایم تر برای از بین بردن مو با نتایج طولانی مدت می باشد. با وجود مزایای استفاده از این دستگاه، در برخی از افراد با توجه به جنس و رنگ پوست و مو ممکن است عوارض جانبی مانند تغییر رنگدانه پوست، قرمزی و تحریک پوست، رشد بیش از حد مو و تغییر در بافت پوست ایجاد کند. از این دستگاه برای تمام نقاط بدن و برای تمام سنین می توان استفاده کرد.

کاتالوگ لیزر تیتانیوم
55 پاسخ
 1. لیزر اهواز
  لیزر اهواز گفته:

  کلینیک ما دنبال یک دستگاه لیزر مو میگرده بتونه کارایی بسیار بالایی داشته باشه و روزی حد اقل 5 ساعت فعالیت داشته باشه، بنظرتون لیزر تیتانیوم میتونه این نیاز مارا برطرف کند؟

  پاسخ
  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   این دستگاه کل نیاز شما رو حتی اگر بخواهید 24ساعت هم کار کند براورده میسازد حتما اگر تصمیم در خرید این دستگاه دارید اقدام نمائید.

   پاسخ
 2. امینی
  امینی گفته:

  سلام من برای بیمارستان تخصصی پوستمان دنبال یک دستگاه لیزر مو میگردم که کیفیت شات بالا و بدن سوختگی و قرمزی باشه بیمار اذیت نشود شما چی پیشنها میکنید

  پاسخ
  • پشتیبان فروش
   پشتیبان فروش گفته:

   هم به کمک چیلر دستگاه و سیستم خنک کننده جای قرمزی در این دستگاه بیمارن شما نخواهند داشت و هم سرعت شات بالاست و میزان پالس هم در حدود 5ms~240ms میباشد

   پاسخ
 3. قارداشی
  قارداشی گفته:

  من قبلا تجربه خرید از طاهر تاج مادر دستگاه لیزر داشتم واقعا شرکت کار درستی در زمینه لیزر هستند و خدمات پس از فروش خوبی ارائه می دهند و تمامی مجوز های داخلی و بین المللی رو هم دارند.

  پاسخ
  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   نظر لطف شما میباشد ان شاالله بتوانیم رضایت مشتریان عزیز را جلب نمائیم.

   پاسخ
 4. مانی
  مانی گفته:

  کیفیت محصولات داخل شما برابری می‌کند با لیزر های وارداتی از لحاظ متریال؟

  پاسخ
  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   تمامی محصولات با تکنولوژی به روز ساخته شده و بهترین متریال استفاده میشود

   پاسخ
 5. نوشین
  نوشین گفته:

  این دستگاه تیتانیوم برای لیزر موهای بور و نازک روی پوست تیره ایا کارایی داره و باعث حذف موهای زائد بور هم میشود واگر میشود در چند جلسه از بین میبرد موها زائد رو.

  پاسخ
  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   بله این دستگاه برای لیزر تمامی طیف های پوستی سفید و برنزه و گندمی رو شامل میشود

   پاسخ
  • پشتیبان فروش
   پشتیبان فروش گفته:

   از طریق تماس با ما همکاران در ارتباط باشید نزدیکترین نمایندگی را به شما معرفی کنند

   پاسخ
 6. کاظمی
  کاظمی گفته:

  هنگام کار با لیزر تیتانیوم میشه نواحی زیادی از پوست رو در هر شات پوشش داد و تعداد بیمارهای بیشتری رو شات زد واسشون

  پاسخ
  • پشتیبان فروش
   پشتیبان فروش گفته:

   با توجه به اینکه پنجره خروجی 1×4 سانتی‌متر مربع هندپیس نواحی بسیاز وسیعی را در هر شات پوشش می دهد

   پاسخ
 7. HOOSHANG
  HOOSHANG گفته:

  این دستگاه تیتانیوم شما از چه منبع تغذیه ای استفاده میشه تولید داخل هست یا ورداتی ؟

  پاسخ
  • پشتیبان فروش
   پشتیبان فروش گفته:

   تکنولوژی امریکایی هست اما لایسنس تولید به برخی کشورها داده شده است

   پاسخ
 8. Hamed
  Hamed گفته:

  سیستم سوپرانو تیتانیومی که شما در ایران میسازید و روانه بازار میشود دارای چند لیزر بار هست؟

  پاسخ
 9. محمدرضا
  محمدرضا گفته:

  روی 5 عدد سفارش خرید تیتانیوم ایا قیمت تغییری میکند و حمل و تحویلتون به چه شکل است؟

  پاسخ
 10. نرگس
  نرگس گفته:

  آدرس دفتر مرکزیتون کجاست حضورا تشریف بیاریم صحبت کنیم جهت خرید لیزر و اینکه یک مشاوره بدید ببینیم کدام دستگاه برای ما بهتر هست خریداری کنیم.

  پاسخ
  • پشتیبان فروش
   پشتیبان فروش گفته:

   تـهران ، خیـابان گانـدی، خیـابان پنجـم، پـلاک ۲۳، سـاختمان طــاهر تــاج مــادر

   پاسخ
 11. Noshin
  Noshin گفته:

  برای لیزر موی بور هم میشه از این لیزر استفاده کرد و چقدر احتمال لیزر 100درصدی دارد.

  پاسخ
  • پشتیبان فروش
   پشتیبان فروش گفته:

   بله تمامی طیف های پوستی را پشتیبانی میکند اما تضمین 100 درصدی وجود ندارد تو تمامی دستگاه های لیزر مو

   پاسخ
 12. سید
  سید گفته:

  سلام من چک کارمندی دارم میتوانم تمام مبلغ رو چک بده یکساله و پیش چیزی پرداخت نکنم؟

  پاسخ
 13. حسینی
  حسینی گفته:

  عملکرد سه طول موج در این دستگاه به چه شکلی عمل میکند و تا چه عمقی لیزر مو پیازچه مو را به صورت کامل از بین میبرد

  پاسخ
  • پشتیبان فروش
   پشتیبان فروش گفته:

   ترکیب این سه طول موج باعث نفوذ اشعه لیزر به عمق و بافت زیرین پوست و از بین بردن پیازچه موهای میشود

   پاسخ
 14. Hoseini
  Hoseini گفته:

  میتونم بگم محصولات لیزر طاهر تاج مادر بی رقیب هست در ایران خدا قوت. محصولات لیزری خواستین از این خریداری تهیه کنید کادر مجرب و سیستم فروش قوی و تجهیزات اورجینال.

  پاسخ
  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   سلام بزرگوارید نظر لطف شماست تلاش ما تولید محصولات با کیفیت بالا و ارائه خدمات پس از فروش خوب هست.

   پاسخ
 15. احمدی فرد
  احمدی فرد گفته:

  فروش اقساط دستگاه های شما برای 24ماه چطور هست و با چک کارمندی میتوان خرید؟

  پاسخ
  • پشتیبان فروش
   پشتیبان فروش گفته:

   تمامی طیف موهای ضخیم و حتی نازک و کرکی منتها تعداد جلسات مهم هست حتما انجام شود

   پاسخ
 16. ali
  ali گفته:

  سلام و روزبخیر نمایندگی فروش در شهر اصفهان هم دارید جهت برسی و رویت دستگاه و برسی مشخصات فنی ؟

  پاسخ
  • پشتیبان فروش
   پشتیبان فروش گفته:

   برای اطلاع از نمایندگی های فعال فروش دستگاه لیزر تیتانیوم در اصفهان با بخش فروش در ارتباط باشید.

   پاسخ
 17. میثم الهی
  میثم الهی گفته:

  شرایط فروش اقساط بلند مدت رو میشه توضیح بدید مثلا دو ساله با 24 چک میتوان تیتانیوم لیزرتون رو خریداری کرد ؟

  پاسخ
  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   اگر زحمتی نیست با مشاوران ما در ارتباط باشید تا با چک کردن شرایط پرداختتون واستون قسط بندی کنند.

   پاسخ
  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   این دستگاه با سه طول موج قوی تمامی مو ها حتی کرکی با هر رنگ پوستی را لیزر می کند.

   پاسخ
 18. علی اکبری
  علی اکبری گفته:

  خرید لیزر مو فقط طاهر تاج جای دیگه رو من تضمین نمیکنم این شرکت واقعا کار درسته.

  پاسخ
  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   قطعات وارداتی و تولید شده با بهترین متریال ساخته شده اند و دارای گارانتی می باشند

   پاسخ
  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   بله در صورت خرید نقدی تخفیف حضورا تقدیم شما خواهد شد و با خرید اقساط فرق خواهد داشت

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

4.9/5 - (49 امتیاز)