قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم

فهرست مطالب

دستگاه لیزر تیتانیوم 2021 که برترین ، با کیفیت ترین و پر فروشترین دستگاه لیزر موهای زائد در سال 2021 می باشد .طول موج قوی این دستگاه از طریق هندپیس و چندین سایز به تمامی مناطق بدن تابیده شده و برای هر تیپ پوستی هم مناسب است . از جمله ویژگی های این لیزر میتوان موارد زیر را شرح داد.

  • پوشش محدوده بزرگی از پوست به خاطر دارا بودن اسپات سایز 4 سانتی متری

  • درمان سریع تر در هر جلسه انجام

  • جلوگیری از هایپرپیگمنتیشن به خاطر استفاده از تکنولوژی بسیار بالا در این دستگاه

  • طول عمر بالای دستگاه به خاطر دارا بودن دو هندپیس

دستگاه لیزر تیتانیوم
مشاوره

هر سوالی در خصوص دستگاه لیزر تیتانیوم دارید به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

چرا از دستگاه لیزر تیتانیوم استفاده کنیم ؟

دستگاه لیزر تیتانیوم 2021 یک دستگاه حذف مو است که با تابش نور و ایجاد گرما به طور همزمان، به طور موثر تارهای مو را از بین می برد. مدل های پیشرفته این دستگاه که با ویژگی های جدیدتر و بهتر ارتقا یافته اند، برای درمان هر نوع پوست با هر تناژ رنگی مناسب می باشند و حذف موهای را ایمن تر و راحت تر انجام می دهد.

چرا از این دستگاه استفاده کنیم ؟

فناوری دستگاه لیزر تیتانیوم این امکان را می دهد که موها به طور دائمی از انواع پوست ها با رنگ های مختلف حذف شود. این دستگاه حتی روی پوست برنزه هم کار می کند، که دستیابی به آن با دستگاه های لیزری معمولی بسیار دشوار بود. در زیر مزایایی را که بیماران در هنگام درمان با این دستگاه می توانند دریافت کنند، آورده شده است.

1. پوستی صاف و بدون مو:

فناوری ها و ویژگی های دستگاه تیتانیوم می تواند به افراد پوستی صاف و بدون مو بدهد. این دستگاه موهای نازک و درشت را هدف قرار می دهد و بر روی نواحی مختلف بدن از جمله صورت و ناحیه صمیمی کار می کند. معمولاً این دستگاه با استفاده از طول موج های مختلف، نتایج طولانی مدت و موثرتری نیز ارائه می دهد. گفته شده است که درمان با این دستگاه 80 درصد موثرتر از سایر روش های حذف مو می باشد.

تیتانیوم لیزر

2. درمان راحت، بدون درد:

دستگاه لیزر تیانیوم از طول موج هایی استفاده می کند که در مقایسه با دستگاه های لیزر معمولی برای رفع موهای زائد ایمن تر و موثرتر می باشد. زیرا این دستگاه فقط موها را هدف قرار می دهد و از آسیب به بافت اطراف جلوگیری می کند. همچنین مدل های پیشرفته این دستگاه مجهز به فناوری خنک کننده هستند که می تواند به حفظ دمای طبیعی پوست در طول درمان کمک کند. این باعث می شود که بیماران در طول درمان دچار ناراحتی نشوند یا درد احساس نکنند.

3. مناسب برای همه انواع پوست و رنگ های مختلف:

لیزر تیتانیوم و لیزر پلاتینیوم از طول موج های مختلفی استفاده می کند و قادر است به لایه های مختلف پوست نفوذ کرده و فولیکول های مو را هدف قرار دهد. بنابراین برای پوست های تیره و برنزه مناسب و ایمن می باشد. پزشکان می توانند طول موج لیزر را متناسب با انواع و رنگ های مختلف پوست تنظیم کنند.

4. درمان سریع و ایمن:

از دیگر مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم می توان به درمان سریع، ایمن و راحت برای بیماران اشاره کرد. این دستگاه دارای دو کانکتور است که می تواند به طور همزمان از دو اپلیکاتور استفاده کند. همچنین اپلیکاتور دارای اندازه نقطه بزرگتری است و مساحت بیشتری را پوشش می دهد.

علاوه بر این، فناوری برتر SHR، به این دستگاه اجازه می دهد تا موها را از انواع پوست با رنگ های مختلف به طور موثر حذف کند. می توان از این دستگاه در نواحی ظریف مانند سوراخ های بینی، گوش ها و حتی قسمت های ظریف بدن استفاده کرد.

عوارض احتمالی و جانبی استفاده از دستگاه تیتانیوم اصل

اگرچه در حذف مو به وسیله خرید دستگاه تیتانیوم عوارض جانبی به ندرت ایجاد می شود، اما برخی از افراد ممکن است این عوارض جانبی را پس از عمل لیزر موهای زائد تجربه کنند که شامل موارد زیر می شود:
تغییر رنگدانه های پوستی: افرادی که پوست خیلی روشنی دارند، ممکن است پس از انجام لیزر موهای زائد لکه های تیره روی پوست خود مشاهده کنند و در برخی مواقع ممکن است لکه های روشن تر روی پوست های تیره ظاهر شود.

قرمزی و تحریک پوست:

قرمزی و سوزش پوست از مسائل رایجی است که بعد از استفاده از  جهت خرید لیزر تیتانیوم مشاهده می شود. بیشتر قرمزی و سوزش در قسمت های نسبتاً حساس بدن ایجاد می شود. این عوارض مشابه تأثیراتی است که در سایر روش حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون، تیغ و غیره مشاهده می شود و دائمی نخواهد بود.

افراد برای رفع قرمزی و سوزش پوست باید از کیسه آب یخ در ناحیه تحت درمان استفاده کنند و سپس در عرض یک ساعت پس از عمل لیزر تحریک به طور کامل برطرف خواهد شد.
رشد بیش از حد مو: به دلیل به کار گرفتن روش های اشتباه در هنگام لیزر موهای زائد، به جای ریزش مو در ناحیه مورد نظر، رشد بیش از حد مو اتفاق بیفتد.

تغییرات در بافت پوست و ایجاد خراش:

افرادی که پوست برنزه دارند، ممکن است در معرض خطر تغییر بافت پوست قرار بگیرند. همچنین باقی ماندن جای زخم و خراش در این افرادی رایج می باشد.

کاربردهای مفید دستگاه لیزر تیتانیوم برای مناطق مختلف بدن

دستگاه تیتانیوم  و لیزر الکس دایود با روش سریع، راحت و جدید رفع موهای زائد را امکان پذیر کرده است و به طور معمول با این روش بیماران می توانند از پوست صاف و عاری از مو، بدون درد و آسیب پوستی لذت ببرند. این دستگاه دارای ویژگی های ابتکاری است که برای راحتی بیماران در طول درمان طراحی شده است. استفاده از این دستگاه به اندازه کافی ایمن است که می توان از آن در مناطق ظریف مانند صورت و ناحیه صمیمی استفاده شود. در زیر کاربردهای مختلف دستگاه تیتانیوم و نحوه عملکرد آن آمده است.

پاها و ناحیه بیکینی:

پاها به ویژه در ماه های تابستان یک منطقه درمانی بسیار رایج برای لیزر موهای زائد هستند. در حالی روش های دیگر برداشت موها همچون شیو کردن می تواند باعث بریدگی و سوزش پوست شود، استفاده از لیزر تیتانیوم یک روش راحت به جای اپیلاسیون دردناک می باشد. این دستگاه دارای تجهیزات بهداشتی یکبار مصرف است که فقط برای قسمت های حساس بدن استفاده می شود و این اطمینان را به مراجعه کنند می دهد که این روش ایمن است و از آلودگی جلوگیری می کند.

بازوها و ناحیه زیر بغل:

برای افرادی که موهای تیره روی بازو خود دارند، پوشیدن برخی از لباس ها شرم آور است. بنابراین استفاده از دستگاه تیتانیوم لیزر برای حذف موها یک راه حل واقعی برای افرادی با موهای ضخیم و تیره در بازو است. همچنین تراشیدن مکرر موهای زیر بغل باعث می شود این ناحیه بیشتر مستعد رشد مو، کیست و سوختگی ناشی از تیغ باشد. بعد از اینکه لیزر فولیکول های مو را از بین برد، منافذ پوست بسته می شوند و پوست صاف و بدون مو باقی می ماند.

کمر و ناحیه قفسه سینه:

اغلب مردان ترجیح می دهند ناحیه قفسه سینه و کمر صاف و بدون مو داشته باشند. استفاده از دستگاه تیتانیوم برای حذف موهای ناحیه سینه و کمر یک سرویس سفارشی سریع و موثر است. با استفاده از این دستگاه به عنوان پیشرفته ترین دستگاه رفع موهای زائد، افراد می توانند موها را از هر نقطه در بدن خود بردارند؛ زیرا این دستگاه می تواند درمان را با سرعت بیشتری روی قسمت های مختلف پوست انجام دهد.
صورت: از بین بردن موهای روی صورت برای همه افراد همیشه چالش برانگیز بوده است.

به دلیل اینکه صورت قسمتی است که همیشه در معرض دید می باشد و هیچ کس دوست ندارد تمرکز اطرافیان روی موهای بالای لب و گونه ها باشد. اگرچه موهای صورت ممکن است نازک باشد و به اپلیکاتورها و تنظیمات متفاوتی نیاز داشته باشد. با این حال، دستگاه تیتانیوم لیزر در از بین بردن موهای صورت موثر است. این دستگاه با طول موج های مختلف می تواند انواع مختلف موها را در هر رنگ پوست هدف قرار دهد. این امر باعث می شود موهای زائد ایمن تر و راحت تر حذف شوند.

هزینه استفاده از دستگاه تیتانیوم 2021

هزینه و قیمت حذف موهای زائد با دستگاه تیتانیوم ممکن است در مراکز مختلف درمانی و زیبایی، متغیر باشد. هزینه این عمل به کیفیت دستگاه مورد استفاده و تجربه متخصصی که درمان را اجرا می کند بستگی دارد. همچنین هزینه حذف موهای زائد می تواند تحت تأثیر اندازه منطقه درمان قرار گیرد. به عنوان مثال، مناطق کوچکتر مانند زیر بغل ممکن است هزینه کمتری نسبت به درمان کامل بدن یا پاها داشته باشند.

وقتی افراد برای هزینه لیزر موهای زائد آنلاین جستجو می کنند، ممکن است قیمت های پیشنهاد شده برای حذف موهای زائد، خیلی خوب و پایین به نظر برسند. متأسفانه هزینه حذف موهای زائد با دستگاه لیزر کمی بالاست. بنابراین ممکن است این پیشنهادات کم هزینه توسط فردی که آموزش مناسب را نداشته، ارائه شود و پس از درمان، عوارض جانبی جدی برای بیماران به دنبال داشته باشد. به همین دلیل به افراد توصیه می شود که از مراکز درمانی معتبر هزینه حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم را دریافت کنند.

تیتانیوم-تک-هندپیس

عوامل موثر بر قیمت استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

عوامل خاصی وجود دارد که بر هزینه استفاده از دستگاه تیتانیوم برای حذف موهای زائد تاثیر می گذارد. این عوامل شامل مکان، اندازه ناحیه مورد نظر، میزان موها و تعداد جلسات می باشد. آگاهی از عواملی که بر قیمت لیزر موهای زائد تأثیر می گذارد می تواند به افراد در تصمیم گیری در مورد انجام آن کمک کند.

اندازه منطقه درمان:

هر چه اندازه ناحیه مورد نظر بیشتر باشد به تعداد جلسات بیشتری برای درمان نیاز دارد؛ بنابراین هزینه استفاده از دستگاه تیتانیوم بیشتر خواهد شد.

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز: به طور کلی، کل درمان لیزری طی 6 تا 8 جلسه انجام می شود، اما اگر افراد بخواهند جلسات بیشتری برای درمان داشته باشند باید هزینه بیشتری را صرف کنند. هزینه مستقیماً به میزان جلسات درمانی مورد نیاز بستگی دارد. همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان لیزر موهای زائد از فردی به فرد دیگر تغییر می کند.

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود

رنگ مو و پوست:

رنگ مو و پوست افراد، هزینه استفاده از لیزر تیتانیوم را تغییر می دهد. موهای تیره روی پوست روشن بهترین واکنش را به عمل لیزر برداشت مو نشان می دهند. در این مورد، تعداد جلسات کمتری مورد نیاز است. درحالی که موهای تیره روی پوست برنز و تیره به سختی تشخیص داده می شوند و درنتیجه به جلسات بیشتری برای برداشت آنها نیاز دارند. بنابراین در چنین موردی هزینه ها تا حدودی افزایش می یابد.

استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم برای برداشت موزائد در چه سنی موثرتر است؟

یک نکته جالب در مورد استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم برای برداشت موهای زائد این است که این درمان در هر سنی موثر است. چه افراد 19 ساله، چه 89 ساله، می توانند از این روش درمانی برای حذف دائمی موهای خود استفاده کنند. بهترین زمان برای استفاده از این دستگاه، زمانی است که افراد متوجه شوند موهای زائد دارند و بدون آنها شادتر خواهند بود. این روش حذف مو حتی برای نوجوانان نیز بی خطر است.

بسیاری از نوجوانان بر این باورند موهای زائد بعد از بلوغ به سادگی از بین می روند که متاسفانه اینطور نیست. با این حال، آنها می توانند با رضایت والدین خود با خیال راحت از شر موهای زائد خلاص شوند.

همچنین برداشت موهای زائد در بزرگسالان جوان، به عنوان مثال افراد بین 20 تا 30 ساله مسئله جدی تری می باشد. اما معمولا این افراد به دلیل کار و زندگی پر مشغله خود زمان کمتری برای اصلاح و استفاده از روش های دیگر دارند. از طرفی خلاص شدن از شر موهای زائد برای افراد جوان نه تنها یک اقدام بهداشتی به نظر می رسد، بلکه باعث می شود اعتماد به نفس آنها افزایش پیدا کند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد جوان برای از بین بردن موهای زائد خود به دنبال دستگاه های لیزر هستند.

حذف موی زائد

بسیاری از افراد مسن تا اواخر عمر با موهای ناخواسته سروکار خواهند داشت. افزایش سن باعث تغییرات زیادی در بدن می شود و یکی از آنها می تواند رویش مو در قسمت هایی باشد که قبلاً مو نداشته است. یا موهایی که قبلاً وجود داشت ممکن است ضخیم تر شده و از بین بردن آنها دشوارتر شود. همچنین ممکن است آنها متوجه شوند که شیوه هایی که قبلاً برای برداشت موهای زائد به کار می گرفتند، اکنون دشوارتر شده است.

به عنوان مثال، شیو مو و اپیلاسیون ممکن است به دلیل نازک شدن پوست که با افزایش سن ایجاد می شود، دردناک تر باشد. بنابراین استفاده از دستگاه تیتانیوم برای از بین بردن موهای زائد هرگز دیر نیست.

 جمع بندی

در حالی که اصلاح و اپیلاسیون راه حل های کوتاه مدت برای رفع موهای زائد هستند، استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم روشی سریع و در عین حال ملایم تر برای از بین بردن مو با نتایج طولانی مدت می باشد. با وجود مزایای استفاده از این دستگاه، در برخی از افراد با توجه به جنس و رنگ پوست و مو ممکن است عوارض جانبی مانند تغییر رنگدانه پوست، قرمزی و تحریک پوست، رشد بیش از حد مو و تغییر در بافت پوست ایجاد کند. از این دستگاه برای تمام نقاط بدن و برای تمام سنین می توان استفاده کرد.

کاتالوگ لیزر تیتانیوم