دستگاه لیزر موهای زائد

خرید دستگاه لیزر مو های زائد اورجینال و اصل 2021

لیزر موهای زائد فرآیند از بین بردن موهای زائد با قرار گرفتن در معرض پالس های نور لیزر است که فولیکول مو را از بین می برد. لیزر موهای زائد به طور گسترده در کلینیک ها و حتی در خانه ها با استفاده از دستگاه هایی که طراحی شده است انجام می شود.

با خرید دستگاه لیزر مو زائد می توان به روش انتخابی یک کروموفور خاص را با لیزر مورد هدف قرار داد تا به سلول های بنیادی پایه در داخل فولیکول های مو آسیب برساند؛ این یک روش پزشکی است که با استفاده از یک پرتو نور متمرکز موهای زائد از بین می رود.

نحوه جذب نور توسط  رنگدانه  پوست

با انتشار نور لیزری که توسط رنگدانه یا همان ملانین موجود در مو جذب می شود انرژی نور تبدیل به گرما می شود که به کیسه های لوله ای شکل موجود در ریشه های مو که باعث تولید مو می شوند آسیب می رساند و در نتیجه رشد موها را به تأخیر می اندازد. اکنون لیزر موهای زائد یک روش معمول در از بین بردن مو برای مدت طولانی است. ما در این مقاله سعی داریم به آشنایی و بررسی نحوه استفاده از دستگاه موهای زائد بپردازیم.

 1. نحوه کار دستگاه لیزر

نحوه کار دستگاه لیزر به این صورت است که یک طول موج نور را با مدت زمان پالس تطبیق می دهد و این باعث می شود که اثر مطلوبی بر روی بافت هدف و از بین بردن موهای زائد داشته باشد اما با گرم شدن پوست مورد هدف امکان این وجود دارد که آسیب موضعی ایجاد شود که موقتی است. لیزر برای موهای خشن تیره بهترین عملکرد را دارد و پوست روشن و موهای تیره بهترین ترکیب برای لیزر موهای زائد است که بسیار موثر بوده و نتیجه ایده آلی می دهد.

با خرید دستگاه لیزر موی زائد می توان از سرعت و کارایی بسیار خوبی بهره ور شد؛ هرچند برخی از کارایی های این روش به تجربه فردی که لیزر انجام می دهد و دستگاه های مختلف لیزر بستگی دارد.

 1. مزایای خرید دستگاه لیزر موی زائد

لیزر موهای زائد با انتشار پالس های نور بسیار غلیظ به طور مستقیم به فولیکول های موی شما کار می کند. سپس فولیکول ها گرمای حاصل از آن نور را جذب می کنند که باعث از بین رفتن مو می شود و این روش دارای فواید زیادی است. همان گونه که پیش از فروش دستگاه لیزر موی زائد به مشتری گفته می شود در اینجا نیز به شرح این موارد می پردازیم.

 1. دقت:
 2. با استفاده از نور شدید پالس موها به طور کامل تا فولیکول مورد هدف قرار می گیرند.
 3. سرعت
 4. اگر چه طول دوره درمان فرد بسته به وسعت ناحیه ای که تحت درمان است متفاوت می باشد، اما نتایج را در چند هفته اول درمان خود مشاهده خواهد کرد.
 5. قیمت:

 6. با خرید دستگاه لیزر مو زائد ممکن است مجبور شوید بیشتر از قبل سرمایه گذاری کنید، اما چون هزینه های زیادی برای اپیلاسیون، کرم موبر یا ژیلت صرف نمی کنید، در واقع در دراز مدت پس انداز می شود.
 7. بدون تحریکات دردناک، پس از شروع درمان، دیگر نیازی به مقابله با موهای ناراحت و دردناک درون شکم مانند اپیلاسیون وجود نخواهد داشت. این درمان در ابتدا ممکن است یک ناراحتی جزئی ایجاد کند اما این ناراحتی با هر روش درمانی کاهش پیدا می کند که در اپیلاسیون این گونه نیست.
 8. کارایی: پس از خرید لیزر موهای زائد با استفاده از آن می توانید موهای زائد را در هر نقطه از بدن مانند صورت، پاها، پشت، زیر بغل، خط بیکینی یا هر جای دیگر که موی زائد دارد از بین ببرید.

3- کاربرد لیزر موهای زائد برای افراد

از بین بردن موهای زائد با خرید دستگاه موهای زائد تقریباً برای هر کسی موثر است، اما بهترین نتیجه را برای افراد ذیل خواهد داشت:

 • افرادی با پوست روشن و موهای تیره و ضخیم

برای افرادی که دارای انواع موهای زیر هستند، احتمال اینکه درمان با لیزر کاملاً موثر باشد، کمتر است و برای دیدن نتایج ماندگارتر، ممکن است درمان های اضافی انجام شود:

 1. موی قرمز
 2. موی بلوند
 3. موی سفید
 4. موهای ظریف

علت اینکه لیزر موهای زائد برای همه به یک اندازه موثر نیست این است که در موهای سبک تر رنگدانه کافی برای جذب نور از لیزر وجود ندارد و اگر فولیکول های فرد مقدار ناکافی نور را از لیزر جذب کنند، گرمای حاصل از آن، فولیکول های هدف را از بین نمی برد.

همچنین افرادی که پوست تیره دارند هنوز هم می توانند تحت درمان قرار بگیرند، اما ممکن است به عنوان یک عارضه جانبی لیزر پوستشان در معرض تیرگی باشد. یک روش خوب برای اطمینان از نتایج عالی برای پوست های تیره، کاهش میزان انرژی مورد استفاده در لیزر درمانی و استفاده از طول موج های نور بیشتر است.

4- مناسب برای هر جنسیت

دستگاه لیزر مو زائد ایده آل برای زنان و مردان با هر سنی است و این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد بدن از جمله بازوها، زیر بغل ها، پاها، پشت، سینه، لب و غیره زنان و مردان ایده آل و مناسب است و به همین جهت فروش لیزر موهای زائد بسیار زیاد می باشد.

5- دوام اثر لیزر

پس از خرید دستگاه موهای زائد و استفاده از آن انتظار دوام اثرات آن را داریم اما نتایج هر کس ممکن است متفاوت باشد. موهای فرد بلافاصله پس از لیزر موهای زائد نمی ریزد. طی چند روز یا هفته آن ها از بین خواهند رفت. فرد تحت درمان می تواند با لایه برداری از ناحیه یا استفاده از اسکراب، لوفا یا پارچه دستشویی این روند را سرعت بخشد.

پس از اولین درمان فرد ممکن است فکر کند هیچ اتفاقی نیتفاده، اما در واقع اتفاق افتاده است. ریزش و رشد مو به طور طبیعی در چرخه هایی اتفاق می افتد، بنابراین لیزر موهای زائد به طور خاص فولیکول ها را در مرحله رشد جدید مورد هدف قرار می دهد. به همین دلیل فرد به درمان های مکرر برای مداوم هدف قرار دادن موهای جدید نیاز دارد.

فروش استثنایی دستگاه لیزر موهای زائد

قبل از فروش لیزر موهای زائد مانند الکس دایود ، دستگاه لیزر تیتانیوم و دستگاه لیزر پلاتینیوم باید به توضیح انواع آن و نحوه مراقبت و کارکرد و عوارض آن بپردازیم.

 1. دستگاه لیزر مو های زائد خانگی

دستگاه های لیزری که می توانند در خانه برای از بین بردن موهای زائد استفاده شوند موجود است. این دستگاه ها ممکن است باعث کاهش متوسط مو شوند، اما هیچ مطالعه ای در مورد مقایسه موثر بودن این دستگاه ها با لیزر موهای زائد که در مطب پزشک انجام می شود وجود ندارد.

دستگاه های لیزر موهای زائد برای استفاده در خانه می توانند در وقت و هزینه صرفه جویی کنند. قیمت دستگاه لیزر موی زائد خانگی مناسب تر است. راحتی انجام اقدامات درمانی در خانه نیز یک مزیت است. این فناوری هنوز نسبتاً جدید است و احتمالاً دستگاه ها در آینده پیشرفت خواهند کرد. نتایج فعلی غالباً بین افراد با انواع مختلف پوست و رنگ مو یکسان نیست.

انجام لیزر موهای بدن زائد در خانه

انجام لیزر موهای زائد در خانه نسبت به درمان های حرفه ای مقرون به صرفه است، اما قیمت دستگاه لیزر مو زائد هنوز هم نسبتاً گران است. با پیشرفت فناوری، احتمالاً لیزر موهای زائد در خانه مقرون به صرفه تر و موثرتر می شود. علاوه بر این، سازمان غذا و داروی ایالات متحده این دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی را لوازم آرایشی و بهداشتی می داند و نه پزشکی.

اگر می خواهید از دستگاه موهای زائد خانگی استفاده کنید، پس از پرداخت قیمت دستگاه لیزر مو زائد، دستورالعمل های همراه دستگاه را برای کمک به کاهش خطر آسیب به ویژه آسیب های چشم را حتماً دنبال کنید. هر فرد برای خرید دستگاه لیزر مو های زائد باید دستگاهی را بر اساس ناحیه بدنی که می خواهد هدف قرار دهد، انتخاب کند.

 1. قبل از لیزر

قبل از لیزر موهای زائد باید بررسی کرد که آیا این گزینه، درمان مناسبی برای فرد است یا خیر که در هنگام فروش لیزر موهای زائد این موارد ارائه می شود و به شرح ذیل است:

 1. بررسی سابقه پزشکی فرد مورد درمان، از جمله استفاده از دارو، سابقه اختلالات پوستی یا زخم و روش های قبلی حذف مو
 2. اطلاع از خطرات و مزایا
 3. عکس گرفتن برای ارزیابی قبل و بعد از لیزر و بررسی طولانی مدت
 4. اجتناب از سایر روش های حذف مو مانند اپیلاسیون و غیره که می تواند فولیکول مو را مختل کند برای حداقل چهار هفته قبل از درمان
 5. پرهیز از داروهای رقیق کنند خون

3- عوارض لیزر

پیش از فروش لیزر موهای زائد بهتر است به شما گفته شود که خطرات عوارض جانبی لیزر موهای زائد، با توجه به نوع پوست، رنگ مو، برنامه درمانی و رعایت مراقبت های قبل از درمان و پس از درمان متفاوت است. برخی از عوارض لیزر موهای زائد در زیر بیان می شود:

 1. امکان دارد پس از لیزر موهای زائد پوست به طور موقت دچار سوزش و یا تورم شود.
 2. تغییر رنگدانه ها: لیزرهای موهای زائد ممکن است پوست آسیب دیده را تیره یا روشن کند. روشن شدن پوست در درجه اول کسانی را که از قرار گرفتن در معرض آفتاب قبل یا بعد از درمان اجتناب نمی کنند و کسانی که پوست تیره دارند، تحت تأثیر قرار می دهد.
 3. به ندرت لیزر موهای زائد می تواند باعث ایجاد تاول، پوسته، زخم یا سایر تغییرات بافت پوست شود.
 4. سایر عوارض جانبی نادر شامل سفیدی موهای زائد یا رشد بیش از حد مو در اطراف مناطق تحت درمان، به ویژه در پوست تیره تر است.
 5. به دلیل احتمال آسیب شدید چشم، لیزر موهای زائد برای پلک ها، ابروها یا مناطق اطراف آن توصیه نمی شود.

4- اجتناب از عوارض لیزر

عوارض جانبی لیزر موهای زائد بسیار کم است اما برای اطمینان از حداکثر راحتی آن پس از خرید لیزر موهای زائد و استفاده از آن اقدامات احتیاطی باید انجام داد که در هنگام فروش دستگاه موهای زائد نیز به شما گفته می شود.

– در چند ساعت اول پس از درمان ممکن است مقداری قرمزی یا تورم مشاهده شود، اما این معمولا به سرعت برطرف می شود.

– برای رفع هر گونه ناراحتی می توان از یخ در ناحیه تحت درمان استفاده کرد و یا اگر واکنش شدیدتری بر روی پوست ایجاد شد از کرم استروئیدی استفاده شود.

– همچنین به مدت شش هفته پس از درمان از برنزه کردن و نور طبیعی خورشید باید پرهیز کرد.

– در نور روز از ضد آفتاب استفاده شود.

– به مدت 24 ساعت پس از درمان از باشگاه، سونا و آب گرم استفاده نشود.

Pin on Laser Facials

5- تعداد دفعات انجام لیزر

پس از اولین درمان لیزر موهای زائد دو الی سه هفته طول می کشد تا تفاوت قابل توجهی به وجود بیاید و در کل تقریباً 6 الی 8 روش درمانی باید وجود داشته باشد تا نتیجه کامل به دست بیاید. تعداد دفعات انجام لیزر از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما به صورت کلی:

– موهای صورت سریع تر رشد می کنند و باید هر چهار هفته یک بار درمان شوند.

– موهای ساق پا به آرامی رشد می کنند و ممکن است هر دوازده هفته یک بار انجام شود.

به طور کلی در درمان فرد باید منظم باشد تا بتواند موها را در مراحل مختلف چرخه رشد آن ها هدف قرار بدهد و پس از پرداخت قیمت لیزر موهای زائد بهترین نتیجه را داشته باشد. پس از ریختن موهای قبلی، آن ناحیه صاف و بدون مو خواهد شد. هنگامی که موهای جدیدی از یک چرخه رشد جدید ظاهر می شوند زمان درمان بعدی لیزر است.

قیمت ، هزینه و نرخ دستگاه لیزر موهای زائد

تعمیر دستگاه لیزر مو زائد می تواند بسیار هزینه بر باشد و در هنگام خرید  لیزر موهای زائد بهتر است به این توجه شود که دستگاه دارای گارانتی باشد تا پس از خراب شدن آن، شرکتی که به فروش دستگاه موهای زائد می پردازد، تعمیرات آن را بر عهده بگیرد و به کارخانه اصلی ارسال شود؛

هر چند که قیمت دستگاه لیزر موی زائد همراه با گارانتی متفاوت و کمی بیشتر است. در هنگام خرید لیزر موهای زائد مناسب علاوه بر بررسی قیمت دستگاه لیزر موی زائد و نحوه کارکرد هر کدام از دستگاه ها به بررسی وجود یا عدم وجود گارانتی آن دستگاه دقت کنیم.

همانطور که ذکر شد قیمت دستگاه لیزر مو های زائد خانگی در مقایسه با انواع دیگر دستگاه های لیزر کمتر است اما به طور کلی سرمایه گذاری بیشتر و طولانی مدت و پرداخت قیمت دستگاه لیزر موی زائد گزینه بهتری است که قیمت دستگاه لیزر موی زائد به نوع و برند آن ها بستگی دارد.

جمع بندی

خرید لیزر موهای زائد و استفاده از آن یک روش عالی برای کاهش موهای بدن است اما این یک راه حل دائمی یا جادویی نیست که در هنگام فروش دستگاه لیزر موی زائد نیز به شما گفته می شود.

برخی از افراد ممکن است مجبور شوند پس از درمان های اولیه خود مراقبت و درمان مجدد انجام بدهند و در هر صورت لیزر موهای زائد به طور موثری رشد موها را برای مدت طولانی به تأخیر می اندازد اما حذف قطعی و دائمی مو نیست و برای از بین بردن موهای زائد علاوه بر لیزر نگهداری و مراقبت مورد نیاز است و موقع فروش دستگاه لیزر مو زائد به این نکته تأکید می شود.

با این حال، اگر می خواهید میزان اصلاح خود را کاهش دهید و تعداد موهای بدن خود را کم کنید بهترین گزینه استفاده و خرید لیزر موهای زائد است. از بین بردن موهای زائد با لیزر برای افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند بسیار موثر است و کارایی بالایی دارد که قیمت لیزر موهای زائد نسبت به کاربردی که دارد بسیار مناسب است اما در انواع دیگر پوست ها هم می توان آن را با موفقیت انجام داد و فروش دستگاه لیزر موی زائد بالا است.

Rate this post